Referanslarımız

Yüksek Lisans yapmak için girmek zorunda olduğum YDS ile yüzleşmemde bana büyük destek oldular.Kelime ezberi, soru çözüm yöntemleri, akıcı bir sıra ile geldiğinden, yıllardır mücadele ettiğim İngilizce engelini önümden kaldırdım. Kesinlikle tavsiye ediyorum…

Dilara ÖZMEN
Öğrenci, D.E.Ü. Müzik Öğretmenliği

Çağdaş Akademi Kursuna başladığımda 30 puanın üstüne çıkamamanın verdiği düş kırıklığı vardı. Kursta ve ardında girdiğim sınavlarda önce 50 ve daha sonraları da benim için hayal olan 70 puana ulaştım. Çağdaş Akademi öğretmenleri ve kurs çalışanlarının bizleri moral ve eğitim yönünden etkilediği aşikârdır. İzmir’de birçok kursa gitmeme karşın İngilizce düzeyimizi yükselten ve puan artışına sebep olan başka bir kurs görmedim. Çok teşekkür ederim.

Mehmet KOŞTUMOĞLU
PROF.DR, DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

YDS puanımı ve İngilizcemi ileri seviyelere taşımama yardım ettiği için, Çağdaş Akademi’ye çok teşekkür ederim…

Nezih Metin ÖZMUTAF
Prof.Dr., İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Doçent olmamda tek engel, ÜDS sınavı kalmıştı (YDS) .Uzun yıllar İzmir’de birçok kursu denememe rağmen notumu 50’nin üzerine çıkartamıyordum. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Çağdaş Akademi ile tanıştım ve bu tanışma benim hayatımdaki büyük bir sorun olan ÜDS (YDS) sınavının çözümü oldu.

Fikret BADEMKIRAN
Prof. Dr., Ege Üniversitesi Hastanesi

Kendim de eğitimciyim sevmediğiniz dersleri dinlemek zordur fakat ,her ders hayranlıkla dinlediğim bir yer olan Çağdaş Akademi ÜDS (yds) sınavından bir dönemde istediğim notu aldıran, İnsana güven veren bir kurs. Çağdaş Akademi ailesine çok teşekkür ederim, ve herkese de tavsiye ederim. Bir çok farklı İngilizce kursu denedim ama bu kadar işlerine hakim bir yer görmedim.

Ali Günay BALIM
Prof. Dr., DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

Doçent olabilmek için tüm şartları yerine getirseniz bile ÜDS-KPDS (YDS) sınavlarından 65 üzeri almanız gerekiyor. Çok yoğun çalışma temposunda İngilizce çalışmaya tabii fırsat bulamıyordum. Ege Üniversitesindeki öğretim üyeleri arkadaşlarımdan Çağdaş Akademi ismini duymuştum. Beni 3 ay gibi bir sürede 80 puana ulaştıran Çağdaş Akademi’ye ne kadar teşekkür etsem azdır. Bir kurum işini ancak bu kadar profesyonel yapar. Kariyerinde Dil engeli olan herkese öneririm.

Meltem TAŞBAKAN
Doç. Dr. , EGE ÜNİ. Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji AD

Ege üniversitesinden arkadaşlarımın tavsiyesiyle, Çağdaş Akademiyi keşfettim. Eğitim dilim Almanca olmasına rağmen İngilizce ÜDS’den (yds) Çağdaş Akademi kursunun ve benim üstün gayretlerimle 80 puanın üzerine çıktım. Sınav tekniği eğitimi, seçenekleri eleme yöntemi kusursuz anlatılıyor. Çağdaş Akademiye teşekkürler.

Hüsnü PULLUKÇU
Prof. Dr., EGE ÜNİ. Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji AD

İzmir için doğru adres Çağdaş Akademi ve doğru eğitimcilerin ise Çağdaş Akademi ve bu çatı altında yetişmiş ekip olduğunu altını çizerek söylemek istiyorum. Sınavda başarılı olmanın tek koşulu sınav tekniğini doğru öğrenmek ile mümkün olabilmekte. Hepimiz var olan İngilizce bilgi birikimini bu sınav için en iyi şekilde kullanır hale getiren şimdiye kadar gördüğüm tek dershane Çağdaş Akademidir. Onun sayesinde bu bilgi birikimimi doğru teknik ve yöntemler sayesinde ÜDS ve KPDS sınavlarında kullanabildim ve başarılı oldum. Çağdaş Akademinin tüm eğitim kadrosuna teşekkürlerimi iletir ve bu tılsımı herkes ile paylaşabilmelerini dilerim…

Fisun ŞENUZUN
Prof. Dr., İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu

Ben 2006 tarihine kadar 11 yıllık Yard.Doç iken tüm bu 11 yıl boyunca ÜDS sınavlarına Ankara’ya otobüslerle veya trenlerle gidip sınava girip geri geliyordum. ÜDS aktivitem bunun ile sınırlı idi. Her ne kadar çalışsam da ve bu arada bazı hocalardan gerek özel dersler alıp, gerekse bazı kurslara katılsam da bu sınavdan 52.5’in üzerine bir türlü çıkamıyor ve alman gereken 65 puanı artık ulaşılması zor bir noktada görmeye başlamıştım. Şimdi 2010 itibarı ile 3 yıllık Doçentim. Çağdaş akademi bana ÜDS (YDS) için iyi bir çalışma ile 65’in bile az olduğunu gösterdi. Çağdaş Akademi’ye giden ve ileride gidecek olan tüm öğrencilere iyi bir örnek olmak dileklerim ile başarılar dilerim.

Alp SALMAN
Prof. Dr., EGE ÜNİVERSİTESİ

İçtenlikle ifade etmeliyim ki ÜDS sınavında üzülmek istemiyorsanız ilk gideceğiniz adres Çağdaş Akademi’dir. Başka yerlerde zaman kaybetmeyin. Çağdaş Akademi de ortam o kadar sıcak ve güzel ki baştan uzak diye gitmek istemezken sonra oradan neredeyse çıkmamaya başladım. Orada olduğum sürece zamanım çok verimli ve keyifli geçti. Sizi hiçbir zaman unutmayacağım. Tüm desteği ve ilgisi için Çağdaş Akademi ailesine çok teşekkür ediyorum.

Yeşim Salman
Yrd.Doç.Dr, Ege Üniv. Fen Fak.Kimya Böl.

Birçoğumuz İngilizce veya başka bir yabancı dili ileri yaşlarımızda ve zorunluluklar nedeniyle öğrenmeye çalışıyoruz. İşte bu yabancılığı önemli ölçüde gidererek bize İngilizceyi ayrıntılarıyla tanıtan ve sınav sırasında bizimle dost olmasını sağlayan Çağdaş Akademi’ye ne kadar teşekkür etsem azdır.

M. Bülent Ertuğrul
Doç.Dr., Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi

İngilizce akademik yaşamın vazgeçilmezi… Alanımıza ilişkin makaleleri okumak, anlamak, yazmak… Ancak konu ÜDS (YDS) olunca pek çok akademisyen gibi ben de sıkıntı yaşadım. Oldukça uzun bir zaman aldı ÜDS de başarılı olmam. Ne mi yaptım? Klasik yanıt; çok soru çözdüm, çok çalıştım! Bu tüm ders verenlerin ya da kursların klasiği, asıl işin püf noktasını Çağdaş Akademi’de yakaladım.

Selmin ŞENOL
Doç.Dr., E.Ü. İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu

Kursunuz da pek çok bilgimi güzelce pekiştirdiğimi, YDS’den istediğim neticeyi aldığımı mutlulukla ifade ediyor, selamlarımı sunuyorum. Teşekkürler Çağdaş Akademi…

Tülin Çoker
Yrd.Doç.Dr , Muğla Sıtkı Koçman Üni.

Müdür yardımcısı arkadaşım Onur Bey yüksek lisans yapmak istediğini ve çok iyi bir İngilizce kursu aradığını söyleyip sürekli bir arayış içindeydi. Tabi ben daha önce kursa gidip gene de yeter puan alamamış birisi olarak gülüp geçiyordum. Ama arkadaş en azından yanında kendisine kayıt için yoldaş olmamı istedi ve kursa sadece Onun yanında 1 günlüğüne gittim. Kurs öğretmenlerim diğer öğrenciler gibi beni de misafir olarak dersine davet etti. Ben hala “beni hiç kimse İngilizce kursuna getiremez fikrindeydim. Arkadaş lütfen bir gün gidelim deyince kıramadım ve sadece 1 günlüğüne derse girmeyi kabul ettim. Hayatımda benim için hayırlı olacağına inandığım kapıların açılmasında bana yardımcı oldukları için Çağdaş Akademi ailesine sonsuz teşekkürler.

Erdoğan AKYÜZ
MÜD.YRD., AKŞEMSETTİN ORTAOKULU

Yüksek lisansımın son yılında 55’i geçmem ve doktoraya başvurmam gerekiyordu. Tezimi sürekli İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak yazmama rağmen KPDS ve ÜDS sınavlarında bir türlü 52 üzerine çıkamıyordum. Sonunda bu işi ciddi biçimde ele alan bir kursa gitme ihtiyacı hissedince İzmir’de gezip araştırmaya başladım. Çağdaş Akademi ile tanışmam bu esnada oldu ki iyi ki de olmuş. Yaz boyu kurs öğretmenlerimin teknikleri ve akılda kalıcı anlatımı ile kurs süresince kendimi geliştirdim. (Bir not: öğretmenlerin verdiği testler dışında tek bir soru çözmedim bile… Tek yaptığım anlattıklarını günü gününe yarım saat-bir saat tekrar etmekti.)

Süha KONUK
Araş. Gör. , Erzincan Üniversitesi Tarih Bölümü

Uzun yıllar akademik kariyerimde hep bir engel teşkil eden bu ÜDS ve KPDS sınavını geçmemi sağlayan ÇAĞDAŞ AKADEMİ ‘ye sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız.

NEVZAT GÜMÜŞ
Doç.Dr., Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü

Sevgili Çağdaş Akademi Ailesi ile tanışmam daha önce ÜDS’den 45 puanı aşamayıp, kurstan sonra 70leri geçen iki arkadaşım sayesinde oldu kurs öğretmenlerimin öğretme teknikleri konusunda Allah vergisi bir yeteneği var. Bilgi birikimi ve aktarma konusunda tam bir profesyonel. Daha önce birçok yol denememe rağmen 60larda takılıp kalmıştım. Sadece bir dönem kurs ve 2 aylık test tekrarıyla 2010 ÜDS sınavından 72,5 aldım.(Aslında 80ler olabilirdi ama sınav heyecanı işte!!!!)

Başak Baykara
Doç.Dr., Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi

Çağdaş Akademi benim için bir kurs olmadı hiç bir zaman, burası kocaman ve sıcacık bir aile. İngilizcenin bu şekilde sistematik ve anlaşılır olarak anlatıldığı ve karşısındakine yıllardır bunun için mi çaba sarf etmişim dedirten başka bir kurs görmedim ki, yolun başında olan biri olarak ÜDS (YDS) için epey çaba sarf etmiştim.

Öznur Akyol
Araştırma Görevlisi, Celal Bayar Üniversitesi

Çağdaş akademi benim hayatımda çok önemli bir yere sahip. Çünkü Hayatımın sınavını Çağdaş Akademi sayesinde geride bırakmış oldum. Çağdaş akademi sadece sınavı geçmemi değil, aynı zamanda İngilizceyi de sevmemi ve güzel dostluklar kurmamı sağladı.

Pınar Çalışkan
Seramik Bölümü Araştırma Görevlisi, Dokuz Eylül Üniversitesi

Yıllardır gerek eğitimi ile gerekse bizlere yaşattığı aile ortamıyla, arkadaşlıkları ile vazgeçemediğimiz ve ikinci evimiz gibi olan Çağdaş Akademi sınavlarda yakaladığı başarısı ile gerçekten İngilizce konusunda gönülden istekli çalışan kişilerin en büyük destekçisi olmuştur.

Yabancı dil in artık bir zorunluluk olduğu günümüzde, böylesi donanımlı ve sıcak bir ortamda bu eğitimi alabilmek bizler için bulunmaz bir fırsattır.

Yeliz TUNA
Öğretim Görevlisi, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi

Okulumuzdan iki arkadaşımızın tavsiyesi üzerine sizinle tanıştım. Kafamda şüphe yoktu. Ne istediğini bilen konuştuğunda güven veren bir kişi ile yüz yüze konuşmuştum. İngilizce benim sorunum diye başlamıştım. Sonra fark ettim ki benim gibi birçok arkadaşımızın sorunu idi. Adres doğru, kişiler doğru idi. Derslerde hocam bizlerin ne yapabileceğini, ne istediğimizi bilerek ödevleri verdi, konuları anlattı, sorularını sordu. ÜDS’yi çözmüş bütün sistemi bilen, ne sorulursa sorulsun sanki bir matematik sorusu çözer gibi sınav soruları tek tek çözülüyordu. Bütün aday öğrencilere şiddetle tavsiye ederim.

Mücahit Kıvrak
Zeytincilik Bölümü Öğretim Görevlisi, Balıkesir Üniversitesi

Çağdaş Akademi ÜDS – KPDS kursuna 2008 yılında katıldım. Kursa başlamadan önce KPDS sınavından 49 puan almıştım. Kurs öğretmenlerimin değerli bilgileri ve özverileri sayesinde kurs bitiminden sonra ÜDS’den 70, KPDS’den ise 74 puan aldım. Ancak ben Çağdaş Akademi’yi sadece bir dershane olarak nitelendiremiyorum. Orası aynı zamanda çok güzel ve değerli paylaşımların yaşandığı sımsıcak bir yer.

Deniz ALÇİN
Araş. Gör, Celal Bayar Üniversitesi

Bir tavsiye üzerine, KPDS sınavına yalnızca bir gün kala, bir derse yalnızca deneme amaçlı katıldım ve ilk gün gördüğüm teknik ile ertesi günkü sınavda fazladan 10 adet soruyu doğru çözebilme şansına eriştim. Ardından 3 aylık bir sürede, her ne kadar tam konsantrasyonumu verememiş olsam da, Çağdaş Akademi yardımıyla hazırlandım. Çağdaş Akademi öğretmenlerinin ve çalışanlarının her daim gülen yüzleri de bu süreci daha da güzel bir hale getirdi. Böylece 3 aylık bir çalışma sonucunda 88,75 puanla ÜDS ve KPDS “keşke” teması altından kalkmış oldu.

Hilal Küçük
Araş. Gör., Muğla Üniversitesi

Ben ÜDS hazırlığa 2002 yılında başladım, 2007 yılında birçok arkadaşımın tavsiyesi ile Çağdaş Akademi’ye gittim. Ders öğretmenlerinin yüzlerindeki o gülümseme ve kendine güven ifadesi insanı çok rahatlatan güven veren bir samimiyetti. O görüşmeden sonra iki dönem içinde ÜDS notlarımda düzenli bir artış yaşadım ve 2008’in Mart döneminde de 65.00 aldım.

Buket Acartürk
Seramik bölüm başkanı., Sakarya Üniversitesi

Çağdaş Akademi kursunuz sayesinde UDS stresini atıp 70 barajını rahat aşabildim, ilgilenen arkadaşlarıma tavsiye ederim.

Kenan Can Ceylan
Doktr, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp

Büyük şans eseri ÇAĞDAŞ AKADEMİ İNGİLİZCE KURSU’nu “keşfettim” ve bir derse geldim. İlk 10 dakikadaki izlenimim son derece yeterli oldu. Sonuçta, 2010 yılında ÜDS ve KPDS’den 70 puanın üzerinde notlar aldım. Değerli öğretmenlerimiz bizlere gerekli bilgileri ustalıkla ayıklamakta ve gereksiz yükleme yapmadan sunmakta çok başarılı. Konu anlatımları net ve öz bilgi içeriyor, soru çözümleri ise direkt amaca yönelik, gereksiz ve oyalayıcı bilgiler yok.

Ozan USLUER
Op.Dr, Göğüs Cerrahisi Başasistanı

Çağdaş Akademi kurs öğretmenlerine emekleri için teşekkür ederim. Kendileri iyi bir eğitimcinin taşıması gereken özellikleri fazlasıyla taşımaktadır. İş ahlakı, bilgisi ve özellikle her ders yakaladığı istikrarı ile iyi bir eğitimci olmanın ötesinde hazırladığı sınavların analitik ve teknik analizini oldukça iyi yapmış ve kendi anlattıkları dışında hiçbir kaynağı önermeyecek kadar da öz güveni olan hocalardır. Derslerin dışında 10 dakika bile çalışmayan ama bütün dersleri takip eden bir öğrenci olarak, 2010 KPDS sınavında 74 aldım. Dil sınavlarında yardıma ihtiyaç duyan arkadaşlara şiddetle öneririm.

Cevdet YILMAZ
Dr, Süleyman Demirel Üniversitesi

Ne kadar mutlu olduğumu anlatmam imkânsız. ÜDS’den 76 alacağım hayallerimde bile yoktu. Çağdaş Akademi’yi ve verdiği sınav tekniği eğitimini ilk duyduğumda ön yargılı olarak kursu bilgi almaya gittim. Ve ilk dersten çıktıktan sonra anladım ki, Çağdaş Akademi kursu öğretmenleri ÜDS-KPDS sınavlarında nasıl başarılı olunacağını çözmüş. Herkese içtenlikle Çağdaş Akademi’yi tavsiye ediyorum. Başka yerlere gidip zaman kaybetmeyin..
Ve 3 ay için de 2010 ÜDS’den 76 aldım. Kurs öğretmenlerime çoook teşekkürler…

Saniye Girit
Doktr, Behçet Uz Çocuk Hastanesi

Mesleğimin getirisiyle sürekli literatür tarayan biri olduğum için ÜDS sınavının benim için hiçbir sorun yaratmayacağını düşünüyordum. Ta ki bir deneme sınavı çözene kadar. Anladım ki bu sınava tek başına çalışmak benim için çok büyük bir zaman kaybı yaratacaktı. Arkadaşlarımın yönlendirmesiyle birlikte Çağdaş Akademi’ye gittim. İlk hafta dersi dinledim. Daha ilk derste doğru yerde olduğumu anladım. Dönem sonunun nasıl geldiğini anlamadım bile. Çünkü ortam o kadar güzel ki….herkes güler yüzlü….her şey profesyonelce yapılıyor. İlk girişimde 92.50 aldım ÜDS den. Derste anlatılan her şeyle ilgili soru vardı. Gerçekten tam anlamıyla sınava hazırlamışlar bizi. Çok teşekkürler ÇAĞDAŞ AKADEMİ.

Muzaffer Balaban
Uzman DR, Şifa Üniversitesi Karşıyaka

1 Eylül YDS sınavından 81.25 almamı sağlayan Çağdaş Akademi Yds kursuna teşekkürler.

Işıl Köse
Uzman DR, Ege Tıp-Tepecik eğitim araştırma hastanesi

2014 yılında girdiğim YDS ve TIP DİL sınavlarından 30 civarı not almışken,

Benim gibi İngilizce konusunda yeteneksiz birisine 3 ay gibi bir sürede,
2015 Tıp dilden 98,75, YDS sınavından 87,75 aldıran Çağdaş Akademi ekibine çok ama çok
teşekkür ederim..Sizi iyi ki tanımışım.

Faruk Bıçak
Doktor., Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi

Öğrenim dilim Almanca olmasına rağmen ÜDS’den (yds) 68 aldım ilk seferde sayenizde çok teşekkür ederim. Şimdi Afyon’a atandım ve yüksek lisansa devam ediyorum. Çağdaş Akademi’ye teşekkür ederim.

Makbule Kubilay
Ögretmen, MEB

Yüksek lisans için ÜDS-KPDS (yds) sınavlarından 60’ın üzerine çıkmam gerekiyordu. Çok kısa sürede istediğim nota beni ulaştıran Çağdaş Akademi ye teşekkür ederim. Yds sınavı için Çağdaş Akademiyi tek geçerim.

Gülbin Özkan
Ögrenci, Dokuz Eylül Üniversitesi

Çağdaş akademi ise bana yepyeni bir dünyanın kapısını açtı. Sistemli ve stratejik çalışmalarıyla bana ÜDS/KPDS hakkında bakış açısı kazandırdı. Fransızca çıkışlı olmama rağmen bugün İngilizce den 73 puan almam, doktoraya başlıyor olmam ve üniversitedeki kadrom işte bu sistemli ve stratejik çalışmaların ürünüdür. Bu yoldaki arkadaşlara tavsiyem: klasik İngilizce anlayışını bir yana bırakıp Çağdaş Akademi’nin test tekniklerinden faydalanmaları olur. Emin olun ki kurs bitiminde okumakta olduğunuz başarı öykülerinden birini de siz yazacaksınız.

Esra USLU
Türk Dili okutmanı., Başkent Üniversitesi

Size söyleyebileceğim en önemli şey HER NE PUAN ALIYORSANIZ ALIN ÇAĞDAŞ AKADEMİ PUANINIZI ŞU VEYA BU MİKTARDA AMA KESİNLİKLE ARTIRIR. Ben sadece 3 aylık kursun sonunda ÜDS’den 73.75, KPDS’den 77 puan aldım. Eşim 3 ayın sonunda daha önce hiç girmediği ÜDS’den 65 aldı. Halen İngilizce den çevirdiğim mesleki bir kitabımın satışı sürüyor.

Fuat AKDENİZLİ
Arş. Gör., AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Başarımın tesadüf olmadığı hayatımda ilk kez girdiğim iki sınavdan da yüksek not alarak ispat oldu sanırım. Sonuçta 2010 ‘daki KPDS den 71, ÜDS den 71.250 aldım. Bu başarımın tek sebebi ÇAĞDAŞ AKADEMİDİR. Hayatım bu kurs sayesinde değişti düne kadar endişelerim varken şu an artık acaba hangi Üniversitede göreve başlasam diye düşünüyorum 🙂

Coşan Özveri
Ögrenci, Dokuz Eylül Üniversitesi

Çağdaş akademi sayesinde ilk defa girdiğim 2010 ÜDS sınavından 65 aldım bu benim için çok çok iyi bir puan. Bu Puanı almamda en büyük katkı sevgili ders hocalarımdır çünkü onların anlatım şekli, ilgisi, cana yakınlığı, ÜDS ve KPDS sorularına yaptığı nokta atışları sayesinde derslere hiç sıkılmadan devam ettim. Çağdaş Akademiye çok teşekkür eder, ÜDS veya KPDS’ ye hazırlanmak isteyen herkese Çağdaş Akademiyi samimiyetle tavsiye ederim.

Emine Kalkan
Ögrenci, Adnan Menderes Üniversitesi

Çağdaş Akademi ÜDS – KPDS kursuna 2011 yılında katıldım. Kursa başlamadan önce KPDS sınavından 40 puan almıştım. Kurs öğretmenlerimin değerli bilgileri ve özverileri sayesinde kurs bitiminden sonra KPDS’den 85 puan aldım. Çağdaş Akademi ailesine ne kadar teşekkür etsem azdır. Benim Kariyerimde ki en büyük engellerden biri olan KPDS’den kurtardıkları için.

Önder Özsevim
Financial Analyst , Ziraat Bankasi

Bir çok farklı dil kursuna gittim ama KPDS den 60 üzerine çıkamıyordum.
Büyük şans eseri ÇAĞDAŞ AKADEMİ İNGİLİZCE KURSU’nu duydum ve bir deneme dersine girdim. İlk 10 dakikada ders öğretmenlerinin bilgisine hayran kalarak kaydımı yaptırdım. Sonuçta 2012 Kasım KPDS sınavından 85 aldım. (2012 Kasım Kpds sınavı bence tarihin en zor Kpds sınavıydı, Türkiye ortalaması 40’tı .)

Banu Demirçeken
Kurumsal Müd.yrd., HSBC Bankası

Dil tazminatı alabilmek için KPDS (yds) sınavından 70. üzerinde bir not almam gerekiyordu. İngilizcem Kolej çıkışlı olduğum için gayet iyiydi, fakat sınavda gel gelelim bir türlü zamanı yetiştiremiyorum ve soruların seçeneklerinde de hep iki şık arasında kalıyordum.

Çağdaş Akademinin verdiği sınav tekniği eğitimi kusursuz ve bir dönemde KPDS’den (yds) 93.75 almamı sağladı, sonsuz teşekkürler Çağdaş Akademi. Tüm bankacı arkadaşlarıma şiddetle tavsiye ederim.

Tansu Yüce
İzmir Şubesi Yetkili Dealer, Denizbank-Denizyatırım

2013 Nisan YDS sınavından 45 almıştım.Hedefim 65 puan ulaşmaktı.Bir arkadaşım dan Çağdaş Akademi YDS kursunun ismini duydum hiç umudum olmadı halde görüşmeye gittim..Ve ilk andan itibaren anladım ki doğru yerdeyim;

Çünkü Çağdaş Akademi ‘de çalışan herkes YDS sınavına çok hakim..Beni 3 ay gibi kısa sürede 1 Eylül 2013 YDS sınavından 86.25 almamı sağladılar..Kendilerine çok teşekkür ederim..Herkese önerim Çağdaş Akademi..

Fatma Yüce
Ögrenci, 9 Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi

Bu kursa başlamadan önce KPDS ‘ye sadece bir kez çalışmadan girip 56 almıştım, kurstan aldığım eğitim sistemi doğrultusunda ilk kez çalışarak girdim ve 2010 KPDS den 84 aldım.

Bir de sınav notum açıklandıktan sonra daha da memnun oldum. Sınava girmeden yapılan deneme sınavları da zaman ayarlama ve kendimizi deneme açısından gerçekten çok yararlı oldu. Değerli öğretmenlerimiz ve öğrenci işlerimizin de desteği ile bu sınavın üstesinden geldim.

AYŞEGÜL DEMİR
Avukat, Ankara üniversitesi

Değerli ders öğretmenlerimize derse girdiğimizin 45. dakikasında güvendik ve bu iş bitti dedik. Bizler de yıllardır eğitim camiası içindeyiz. Ancak samimiyetimle söylemeliyim ki, bu kursun profesyonelliği ve eğitim tecrübesini ve yeteneğini hiç kimsede görmedim. Hatta kendimizde dahi görmedik. Yabancı Dil sınavlarından artık bizler hiç korkmuyoruz. Çağdaş Akademi ailesine sonsuz teşekkürler.

Raif Sakin
Yrd. Doç. Dr, Balıkesir üniversitesi

İngilizceden nefret eden biri olarak, bana İngilizceyi sevdiren ve girdiğim sınavları kazanmamı sağlayan(YDS) Çağdaş Akademiye sonsuz teşekkürler, iyi ki sizi tanıdım ve iyi ki sizin kursunuza geldim…

Ömer Fettahlıoğlu
Ass. Prof., Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi

Çağdaş Akademi Kursu öğretmenlerinin bir konuyu karşısındakine öğretme tekniği ,Allah vergisi bir yetenek. Bilgi birikimi, diksiyonu ve en önemlisi kurnazlıkla hazırlanmış ÜDS-KPDS (yds) sorularını çözmekte geliştirdiği teknik mükemmel. Seçenekler üzerinden giderek yanıta ulaşmak önemli bir zaman avantajı da sağlıyor. ÜDS notumu tek dönemde 70 e çıkardım. En kısa zamanda tekrar kursa gelip sınavın ismi değişmiş YDS olmuştu, notumu 80 üzerine çıkarmayı düşünüyorum…

Fatih Mümtaz DURAN
Yrd. Doç. Dr., Gediz Üniversitesi

Kaliteli İngilizce Kursu mu arıyorsunuz?

Uzman Eğitim danışmanlarımız sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!