Hakkımızda

Çağdaş Akademi Dil Okulu, İzmir’de eksikliği belirgin derecede göze çarpan ‘’Akademik Düzeyde İngilizce Eğitimi’’ ihtiyacını karşılamak ve Akademik düzeyde yapılan İngilizce sınavlarına öğrenci yetiştirmek amacıyla, Milli Eğitim Bakanlığı’nın 11-09-2002 tarih ve 21503 sayılı kararıyla İZMİR- ÇANKAYA’ da kurulmuştur.

MİSYONUMUZ

İngilizce bilgi seviyeniz ne olursa olsun, seviyenizi bir üst düzeye çıkarmak ya da sınava yönelik hazırlanmak azim, çaba ve bir miktar zaman gerektirir.

Çağdaş Akademi Dil Kursu olarak bizler, İngilizce yeterlilik seviyenize uygun çalışma yöntemlerimizle akademik anlamda, günlük kullanım açısından ve sınavlara hazırlık dönemlerinde çeşitli hedeflerle kurumumuza gelen kursiyerlerimize gereken desteği sağlamayı hedefliyoruz.

Kendimize has yöntemlerimizle, çok sayıda öğrenciyi sınava hazırlamış ve hedeflediği puana ulaştırmış bulunuyoruz. Aynı kararlılıkla desteklerimizi sürdürüp karşınıza çıkan dil engelini ortadan kaldırmak için çalışıyoruz.
Saat: 09:00 / 21:00 arasında 0232 446 38 48 numaralı telefonumuzu arayarak bilgi alabilir, ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Kişiye Özel
Birebir Ders

Kurum Öğretmenlerimiz ile ögrencilerimizi bilgilendirip ders aldıktan sonra ders içerisinde bizzat ilgi ile ögrenci eksiklerini yakalıyoruz. Ders içi ve Ders dışı sorunlarınzda %100 ilgi ve yanıt garantisi veriyoruz.

Güçlü Referanslar

2002’den bu yana oluşturdugumuz referanslarımızla sizleri kaliteyi sunuyoruz. Öğrencilerimizin görüşlerine ulaşmak için tıklayınız.

Kaliteli ve
Samimi Ortam

Maksimum 15 kişilik sınıflarda sagladıgımız güleryüzlü ve kaliteli eğitim sürecimizi keyifli hale getiriyoruz.

Uygun Ödeme Planları

Size en uygun olacak ödeme planı ile ingilizceyi sorun olmaktan çıkarıyoruz.

Başarı Karnesi &
Memnuniyet Garantisi

Size özel hazırladıgımız karne ile egitim sürecimizi birlikte takip ediyoruz. Çünkü takip başarıyı, başarıda memnuniyeti getirir.

Çok Yönlü
Eğitim

Dönem Boyunca 10 ve üzeri deneme sınavı,3000 soru analizi, 10,000 kelime .çalışması ve analitik konu anlatımı ile sizleri hedeflerinize ulaştırıyoruz.

Nasıl yardım edebiliriz?

Bizlere 7/24 Ulaşabilir Detaylar Hakkında Bilği alabilirsiniz.Başarınızı Ertelemeyin.

Yüksek Lisans yapmak için girmek zorunda olduğum YDS ile yüzleşmemde bana büyük destek oldular.Kelime ezberi, soru çözüm yöntemleri, akıcı bir sıra ile geldiğinden, yıllardır mücadele ettiğim İngilizce engelini önümden kaldırdım. Kesinlikle tavsiye ediyorum…

Dilara ÖZMEN
Öğrenci, D.E.Ü. Müzik Öğretmenliği

Sorularınız mı var? Biz sizi arayalım..

Uzman Eğitim danışmanlarımız sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!