2019-2020 Yks Dil Hazırlık Kursu Kayıtlarımız Başladı

YKS Hazırlık Kursu

Yenilikçi, dinamik, Samimi kadromuz ile

YKS DİL İNGİLİZCE (Üniversiteye Hazırlık Programı)

 

Çağdaş Akademi İngilizce Kursu, 2002’den günümüze birçok üniversite öğrencisine ve mezununa, yüksek lisans ve doktora öğrencisine ve bunun yanı sıra üst düzey yönetici, bürokrat, birçok akademisyen ve bilim insanına “Akademik İngilizce, YDS, YÖKDİL, TOEFL, IELTS” eğitimlerini başarıyla vermenin haklı gururuyla İngilizce eğitimini tamamlamış olan öğrencilerini, size kurumun referansı olarak sunar.

Bu vesileyle YKS İNGİLİZCE DİL öğrencilerine de tamamen kurumumuza ait yayınlarla VIP Konsept Eğitim Programlarımızla hizmet vereceğimizi müjdelemekten kıvanç duyarız.

Kurum olarak kendine özgü yayınları, uzman yayıncı ve öğretmen kadrosuyla Akademik Düzey İngilizcede iddialı ve lokomotif olan Çağdaş Akademi, dil öğrencilerini sınava hazırlarken tüm gramer konularını detaylı ve etkin bir biçimde öğrettikten sonra ilgili konulara yönelik bol miktarda soru çözümü yaptırarak test teknikleri ve püf noktalarını öğrenciye benimseterek “ANT PROGRAMI”  (ACİL NET YÜKSELTME) ile, öğrencilerinin başarılı olmalarını amaçlamaktadır.

Paragraf tekniklerini, kelime dağarcığını geliştirme stratejilerini ve 80 soruluk YKS Dil sınavının tamamına hâkim olabilme metotlarını gerek max.12 kişilik VIP sınıflarda gerekse birebir danışman öğretmenlerimizle öğrenciye kazandırmayı hedefleyen Çağdaş Akademi’nin en büyük referansı, 2002 yılından bu yana pek çok Üniversite ve Üniversite Üstü öğrencisinin başarıya ulaşmasını sağlamış olmasıdır.

Eğitim süreci boyunca ayda 2 kez yapılacak deneme sınavlarıyla ve bu sınavların ardından uygulanacak olan sınav analizi değerlendirmesi ve rehberlik programıyla her öğrencisiyle ayrı ayrı ilgilenmeyi görev edinen Çağdaş Akademi için “Başarı ve Hedefe Ulaşma” en büyük önceliktir. Akademimiz, her dil öğrencisini gelecekteki meslektaşı olarak görür.

Her öğrenci için yapılan kişisel testler sonucunda öğrenciye özel hazırlanmış ders programları, öğrenciyi ilk günden, sınav gününe kadar sıkı bir gözetim altında tutmayı amaçlar. Her öğrencinin danışman öğretmeni, öğrencisinin durumunu yakından takip eder.

Ücretsiz yapılan özel derslerimiz ve öğrenci velisiyle kurulan iletişimin yanı sıra öğrencimizin her ayın sonunda belli bir nete ulaşması için yapılan bireysel ödevlendirme sistemi sayesinde başarıya giden yolda Çağdaş Akademi ile her zaman bir adım öndesiniz.Bir cevap yazın

× Bize Whatsapp'dan7/24 Yazın