Kurumsal Çözümler

genelingilizceizmir

Kurumsal Çözümler

Çağdaş Akademi İngilizce Kursu, birçok üniversite öğrencisine ve mezununa, yüksek lisans ve doktora öğrencisine ve bunun yanı sıra birçok akademisyene, İngilizce eğitimini başarıyla vermenin haklı gururuyla İngilizce eğitimini tamamlamış olan öğrencilerini, size kurumun referansı olarak sunar.Çağdaş Akademi İngilizce Kursu, bireysel ve kurumsal çözüm ortağınız olarak ihtiyaçlarınızı belirler ve sizi hedeflerinize en hızlı şekilde ulaştıracak eğitim programını hazırlayarak, İngilizce Eğitimini sizler için kazançlı bir yatırıma dönüştürür.Çağdaş Akademi İngilizce Kursu Eğitim Sistemi bireylerin anadilini öğrenme süreçlerini esas alarak Türkçe-İngilizce/İngilizce-Türkçe karşılaştırmalı bir eğitim sistemi olarak tasarlamıştır. Bu sistemde öğrencilerimiz, İngilizceyi ders saatlerini kendilerine uyacak şekilde sunulan programdan seçerek, bol bol pratik yaparak, keyifli ve sosyal bir ortamda, konusunda uzman eğitmenler eşliğinde ve kolayca öğrenirler.Kurumumuzda üst düzey yöneticiler dâhil, farklı görevlerdeki tüm çalışanlara kendi özel alanlarında kullanacakları ölçüde İngilizce eğitimi verilebilmektedir.

KURUMSALA ÖZEL EĞİTİMLERİMİZ ;

Genel İngilizce               

(A1 + A2 Başlangıç Seviyesi)

Akademik İngilizce

(Çeviri Teknikleri ile dili her alanda etkin kullanabilme)

İş İngilizcesi

(Çalışan grubun özel ihtiyaçlarına göre tasarlanmış özel programdan oluşur.

İngilizce Konuşma Programı

(Dili Sözel Olarak Kullanabilme)

 

– Eğitim süresi boyunca katılımcıların gelişimi kayıt altına alınarak yakından takip edilir ve detaylı raporlar sunulur.

– Bu raporlar sayesinde ilgili bölüm, eğitim alan kişilerin, katılımını, gelişimini ve başarısını tüm detaylarıyla takip edebilmektedir.

– Ayrıca, katılımcı sayısının önemi olmaksızın eğitimler, Çağdaş Akademi İngilizce Kursu bünyesinde veya işyeri bünyesinde gerçekleştirilebilir.

– Sunduğu hizmet ve yoğun akademik çalışmalarıyla hizmet veren Çağdaş Akademi İngilizce Kursu, standart eğitim anlayışından çok daha farklı, kendine özgü butik eğitimler sunmaktadır.

Çağdaş Akademi İngilizce Kursu eğitim programlarını daha yakından tanımak, kurumunuzun dil öğrenme ihtiyaçları ile ilgili özel planlar oluşturmak amacıyla kurum yetkililerimizden bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz, eğitim danışmanı arkadaşlarımız sizleri yerinizde bilgilendirebilir ve kurumsal çözümler sunabilirler.

F A R K I M I Z

ÇAĞDAŞ AKADEMİ İNGİLİZCE KURSU MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI

ÖZEL BİR ÖĞRETİM KURUMUDUR.

HER EĞİTİMİN SONUNDA BAKANLIK TARAFINDAN ONAYLI KURS KATILIM BELGESİ VERİLMEKTEDİR.

Nasıl yardım edebiliriz?

Bizlere 7/24 Ulaşabilir Detaylar Hakkında Bilği alabilirsiniz.Başarınızı Ertelemeyin.

Yüksek Lisans yapmak için girmek zorunda olduğum YDS ile yüzleşmemde bana büyük destek oldular.Kelime ezberi, soru çözüm yöntemleri, akıcı bir sıra ile geldiğinden, yıllardır mücadele ettiğim İngilizce engelini önümden kaldırdım. Kesinlikle tavsiye ediyorum…

Dilara ÖZMEN
Öğrenci, D.E.Ü. Müzik Öğretmenliği

Sorularınız mı var? Biz Sizi Arayalım..

Uzman Eğitim danışmanlarımız sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!