İngilizce Çeviri Hizmetleri

translate-2

İngilizce Çeviri Hizmetleri

Profesyonel Tercüme/Çeviri Hizmetleri 

(Sadece İngilizce olarak hizmet verilir )

Çağdaş Akademi İngilizce Kursu 2002’den günümüze, tecrübesiyle profesyonel ve alanında uzman tercümanlarıyla yeminli, teknik, ticari, hukuki, tıbbi, akademik ve kurumsal metinlerinize içeriğine uygun bir şekilde Türkçe-İngilizce ve İngilizce-Türkçe dillerinde tercüme hizmeti vermektedir. Metinlerinizin tercümesi verilen süre içerisinde kurumsal bünyemiz altında çalışan uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilip mutlaka proof-reading (düzeltme/kontrol) sonrası teslim edilmektedir. Detaylı bilgi almak için ofisimizi arayabilir veya e-posta gönderebilirsiniz.

Sunduğumuz Hizmetler

Çağdaş Akademi İngilizce Kursu Tercümanlarının Sunduğu Çeviri Hizmetleri

Akademik Tercüme

Akademik bir makale, master ve doktora tezleri gibi belgelerinizin çevirisi alanında uzman tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır

Tıbbi Tercüme

Tıbbi makale, prospektüs ve sağlık raporu gibi tıbbi terminoloji içeren belgeleriniz tıp alanındaki terimlere hakim tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hukuki Tercüme

Dava dosyaları, kararname ve tutanak gibi dokümanların tercümesi hukuk alanındaki terminolojiye hakim uzman tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Ticari Tercüme

Kurumların ticari sözleşmeleri ve anlaşmaları, her türlü ithalat-ihracat yazışmaları ve dokümanları ticaret alanında uzmanlaşmış tercümanlarımız tarafından aslına uygun bir şekilde yapılmaktadır.

Teknik Tercüme

Teknik şartname ve kullanım kılavuzu gibi teknik terminoloji içeren metinleriniz terimlere hakim teknik tercüme alanında profesyonel tercümanlarımız tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Teknoloji

Elektronik araç gereçlerin kullanım kılavuzları, garanti belgeleri, how to metinleri alanında uzmanlaşmış tercümanlarımız tarafından aslına uygun bir şekilde yapılmaktadır.

Yazılım

Bilgisayar yazılımları, localization yerelleştirme, oyun içerikleri, yazılım açıklamaları, kullanım kılavuzları alanında uzmanlaşmış tercümanlarımız tarafından aslına uygun bir şekilde yapılmaktadır.

Nasıl yardım edebiliriz?

Bizlere 7/24 Ulaşabilir Detaylar Hakkında Bilği alabilirsiniz.Başarınızı Ertelemeyin.

Yüksek Lisans yapmak için girmek zorunda olduğum YDS ile yüzleşmemde bana büyük destek oldular.Kelime ezberi, soru çözüm yöntemleri, akıcı bir sıra ile geldiğinden, yıllardır mücadele ettiğim İngilizce engelini önümden kaldırdım. Kesinlikle tavsiye ediyorum…

Dilara ÖZMEN
Öğrenci, D.E.Ü. Müzik Öğretmenliği

Sorularınız mı var? Biz Sizi Arayalım..

Uzman Eğitim danışmanlarımız sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!